Schola - "Nutki Pana"

Od 2006 roku przy parafii św. Jakuba Apostoła w Sztabinie działa zespół wokalny „Nutki Pana”. Założył go i prowadzi organista Dariusz Markiewicz. Śpiew w wykonaniu scholi rozbrzmiewa w kościele parafialnym podczas wielu Mszy świętych i uroczystości parafialnych.

Zespół uczestniczył w kilku konkursach piosenki religijnej. W 2009 roku zajął II miejsce w Konkursie Piosenki Pielgrzymkowej w Suchowoli w 2009r. Obecnie skład zespołu tworzą: Monika Pawłowicz, Joanna Walijewska, Joanna Dołęga, Julia Markiewicz, Karolina Markiewicz, Izabela Andraka, Ewelina Łapszys, Patrycja Koszczuk.